پیک

با موتور سیکلت خود درآمد کسب کنید

دریافت حملو موتورسوار

موتور سیکلت ، تلفن همراه هوشمند، وقت آزاد این سه مورد تنها امکاناتی هستند که برای همکاری با حملو نیاز دارید . حملو به شما این امکان را می دهد تا هم به صورت تمام وقت و هم به صورت پاره وقت، کسب درآمد نمایید . برای این کار فقط کافیست در سامانه ی حملو ثبت نام کرده و همان روز فعالیت خود را آغاز نمایید (حتما مدارک لازم را تکمیل کنید).

برای ارسال درخواست ثبت‌نام از فرم زیر استفاده نمایید

همین حالا اپلیکیشن موتورسوار حملو را دریافت کنید

شرایط و قوانین برای همکاری در ناوگان حملو

شرایط سنی و مدارک شناسایی

حد اقل سن جهت همکاری در ناوگان موتوری حملو، 18 سال تمام است. علاقمندان به همکاری باید هنگام مصاحبه حضوری با واحد جذب و استخدام حملو، مدارک شناسایی معتبر ارائه نمایند.

همچنین ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد برای در خواست کنندگان الزامی است.

همچنین ارائه ی ضمانت ( چک / سفته ) به همراه معرفی ضامن جهت استخدام در حملو الزامی است.

پس از تایید واحد جذب و استخدام حملو، دوره‌های آموزش ِ کار با نرم افزار حملو، همچنین دوره‌های آموزشی نحوه برخورد مناسب با مشتری برای متقاضیان برگزار می‌گردد.

وضعیت وسیله حمل و نقل

هنگام استخدام همکاران در ناوگان حمل و نقلِ حملو، ارائه اصل سند وسیله نقیله، اصل مدارک بیمه موتور و اصل گواهینامه رانندگی الزامی است. بدیهی است مسئولیت ارائه اصل مدارک به عهده صاحب وسیله نقلیه است و در صورت اثبات عدم اصل بودن اسناد ارائه شده، مسئولیت به عهده صاحب وسیله نقلیه است و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

بدیهی است همکاران ناوگان حملو، تنها مجاز به استفاده از وسیله نقلیه اعلام شده به حملو هستند و استفاده از وسیله نقلیه‌ای غیر از وسیله اعلام شده، تخلف محسوب شده و با خاطی برخورد قانونی خواهد شد.

بسته‌های کاربران به صورت امانت نزد حملو هستند و باید از این امانت تا زمان تحویل به مقصد به بهترین شکل محافظت کرد. مسئولیت سالم رسیدن بسته به مقصد، به عهده موتور سوار است و در صورت بروز خسارت به بسته، حمل کننده بسته، مسئول جبران خسارت وارد آمده به مشتری و حملو است.

تسویه حساب

یکی از شیوه‌های پرداخت در حملو، شیوه نقدی است. در این شیوه کاربر در مبدا یا مقصد هزینه ارسال بسته خود را به صورت نقدی به موتور سوار پرداخت می‌کند. این مبلغ به عنوان بدهکاری موتور سوار به حملو محاسبه خواهد شد.

همچنین حملو با همکاران خود در ناوگان حمل و نقل به صورت ۲ روز یکبار (روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) تسویه حساب می‌کند.

لوازم مورد نیاز

همکاران ناوگان موتوری حملو می‌بایست کلاه ایمنی و باکس مخصوص حمل و لباس فرم ناوگان حملو را همواره به همراه داشته باشند.

تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید به همراه سیم کارت مجهز به اینترنت از دیگر ملزومات مورد نیاز ِ همکاران ناوگان حمل و نقل حملو است.

باکس حملو به صورت امانت در اختیار موتور سواران قرار دارد، و در صورت آسیب، جبران آن به عهده شخص امانت گیرنده است.

ارزیابی عملکرد ناوگان حملو

عملکرد همکاران به صورت هفتگی توسط واحد کنترل کیفیت حملو انجام می‌گیرد. در صورت مشاهده رفتار نامناسب، غیر حرفه‌ای و خارج از برنامه آموزش داده شده از سوی موتور سواران، حق برخورد از تذکر تا جریمه نقدی و فسخ قرارداد به صورت یکطرفه برای حملو محفوظ است.

علاوه بر واحد کنترل کیفیت، کاربران نیز ناوگان حمل و نقل حملو را مورد ارزیابی قرار داده و به ایشان امتیاز می‌دهند. برای همکارانی که بیشترین امتیاز را از سوی کاربران دریافت نمایند، تسهیلات ویژه تدارک دیده شده است. همچنین با همکارانی که کمترین امتیاز را دریافت نمایند و یا شکایتی از جانب مشتری داشته باشند، برخورد خواهد شد.